Půjčovna sněžnic

Půjčovna sněžnic

Jste-li zapáleným turistou, milovníkem pahorků a každou zimu si zoufáte, kdy už zase sleze ta bílá peřina, nemusíte. Procházka na sněžnicích totiž patří k nejdostupnějším zimním pohybovým aktivitám.

Sněžnice, co se náročnosti trasy týče, stírají rozdíly v ročním období, takže můžete vesele šlapat kopečky po celý rokChůze s nimi je tak snadná, že ji zvládne malý chlapec i zasloužilá seniorka.

Výhody sněžného muže

Sněžnice na noze skoro neucítíte a našlapete klidně stejnou vzdálenost jako v létě. Půjčujeme k nim i hole, které pohyb ještě zpříjemňují, a taky je s nimi zdravější. Pokud jste příznivci adrenalinových zážitků, jsou i pro vás sněžnice jako dělané. Nazujte je a vydejte se po stopě bájného Praděda – zanesou vás i na místa, kam žádné trasy nevedou. Anebo třeba tam, kde sněhová deka vyhladila cestu po bujné letní vegetaci.

České sněžnice SASQUETCH

První sněžnice, které půjčujeme, vyrábí český SASQUETCH. Pyšní se svou univerzálností pro všechny terény. S ráčnovým vázáním vám půjde obouvání jako po másle. Rám sněžnice vyrobili z duralové slitiny, díky které se budete cítit, jako byste na noze houpali peříčko. Ale když přijde na lámání chleba, rám nikdy nepodlehne.

A taky je testovali. Podívejte se, jak dopadly

  • Rozměr: 24 × 68 cm
  • Hmotnost: 1800 g
  • Nosnost rámu: 130 kg

Francouzské sněžnice Rando

Druhé sněžnice, se kterými si snadno prošlápnete Jeseníky, vyrábí Francouzi. TSL 206 Rando jsou veleúspěšné sněžnice předního světového výrobce. Budou se vám dobře zakusovat v prudkých výstupech i klesáních. Jsou jako dělané pro měkký sníh i zmrzlý firn. Vázání si můžete nastavit, jak je vaší noze libo. Oceníte stoupací hrazdičku pod patou a nadmíru lehoučkou plastovou konstrukci.

  • Rozměr: 22,5 x 61 cm
  • Hmotnost: 1760 g
  • Nosnost rámu: 120 kg

Dětské italské sněžnice Ferrino

Sněhovou pohádku nemusíte upírat ani těm nejmenším. Chůzi na sněžnicích zvládne dítko už od 3 let, tedy ještě dřív, než naskočí na lyže či běžky. To bude teprve pořádné zimní dobrodružství! Večer pak usne po dvou ovečkách, a ještě v říši snů se mu budou míhat stopy sněžného muže…

Ke stažení
Není záznam
Další informace
Není záznam